Доходи українців стрімко зменшуються. Минулого року 43,2% родин в Україні відмовляли собі у найнеобхіднішому. Винятком ставали лише витрати на їжу.

Про це повідомляє видання UBR, посилаючись на дані Державної служби статистики. У 2014 році таких сімей було 41,4%. Більш ніж 1% українців визнали, що змушені були відмовитися від фруктів та соків. Це 166 тисяч сімей. Ще 84 тисячі не мають змоги купувати хоча б раз на тиждень солодощі для дітей. 0,3%, або 39 тисячам, родин не вистачає грошей, щоб забезпечити харчування дітей у школі. Майже 1000 сімей зізнались, що протягом минулого року потрапляли в ситуації, коли як мінімум одному дорослому члену сім'ї доводилося голодувати від одного до трьох днів.

Чверть українців не почувалися бідними при зарплаті на рівні 4-5 тисяч гривень. Таких нарахували приблизно 24,2%. Третина українців зізналася, що для нормального життя їм вистачало 2-4 тисячі гривень на місяць.

Заробітком середнього класу 21% опитаних назвали заробітну плату на рівні 8-10 тисяч гривень. Близько 19,8% українців переконані, що середні доходи мають перевищувати 22 тисячі гривень.