Кремль в змові з українською елітою - політолог

поділитись
Українських політолог вважає, що усі рішення в Україні приймаються за згодою Кремля

Кремль перебуває у змові з українською елітою. Про це в ефірі радіостанції "Голос Столиці" повідомив політолог Валентин Гладких.

"Владі потрібно створити ілюзію, що вона захищатиме Україну будь-яким можливим способом. Я знаю, що коли відбувається справжня війна, то в першу чергу починається полювання на людей, які приймають рішення, так як ці люди небезпечні в першу чергу. Тому в процентному співвідношенні серед шляхти гине навіть більше людей, ніж серед громадян. Але в Україні за 2 роки кровопролитної боротьби не загинув жоден представник ясновельможного дворянства. І у мене виникає закономірне питання: чи то наш "супостат-ворог" не боїться нашої еліти і вважає її марною, чи то існує домовленість про те, що, мовляв, ми не чіпаємо вас, ви не чіпаєте нас, а воюємо ми тільки холопами. Цинічно звучить, але саме так ці люди говорять поза ефірів", - розповів політолог Гладких.

Читайте також: Путіна "завалили" бюстгальтерами

За його словами, усі спроби Арсенія Яценюка ввести заборони на співпрацю з Росією є віртуальними та діють лише на папері, для його особистого рейтингу. З усього цього можна зробити висновок, що Кремль та українська еліта співпрацюють у тісному тандемі лише для своєї особистої вигоди.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
порошенко, Прем’єр-міністр. кремль, яценюк
Залишається лише приймати постанови
0
0
21:40 22.03.2018
"Народ визначає, хто герой, а хто ні, а не зірочка, яку вручив президент"
0
0
19:23 22.03.2018
Президент підписав закон про пільги
0
0
17:56 22.03.2018
Влада панічно боїться торжества ідей "Українського вибору" і народовладдя
0
0
17:55 22.03.2018