Екс-президент Радянського Союзу Михайло Горбачов вважає, що кризова ситуація в Україні є наслідком зриву перебудови а також ще ряду геополітичних чинників. Таку думку він висловив в Російській газеті.

На роздум Горбачова, роки після підписання в 1991 р. Біловезького договору про створення СНД стали для України справжнім випробуванням на розрив. Колишній президент СРСР вважає, що затягуючи Україну в євроатлантичну спільноту, Європа і США демонстративно не враховували інтереси Росії.

На думку екс-лідера СРСР, від таких дій Заходу постраждали всі. Небезпека нової "холодної" або навіть "гарячої" війни стала реальністю.

Горбачов підкреслює, що зараз не варто витрачати час на взаємні звинувачення.

Силовим шляхом даний конфлікт не вирішити: в будь-якому випадку переможців у ньому не буде. Необхідно культивувати будь-які конструктивні дії та прояви відповідальності. Тільки вони можуть привести до примирення - висловив думку Горбачов.

Популярні новини зараз

50 років тому знайшли скіфську пектораль: що таїть в собі знаменитий артефакт

Погода 22 червня обіцяє рекордну спеку в Україні: де буде +35

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

"Холостячка" Злата Огнєвіч у весільній сукні вирішила долю нового нареченого: "Тільки я, тільки ти..." 

Показати ще

Також він вважає, що США можуть ризикнути розв'язати війну з Росією. Нагадаємо, раніше екс-лідер Радянського Союзу застерігав про те, що напруженість у відносинах Європи та Росії, викликана кризою в Україні, цілком може спричинити за собою повномасштабну війну, можливо - ядерну.

Читайте також у розділі "Політика": "62% москвичів готові на ядерну війну заради Криму".