Кучма сфотографувався з Гризловим

поділитись
Соцмережі обурені тим, що Кучма тисне руку і фотографується з Борисом Гризловим у рамках засідання Тристоронньої контактної групи

Напередодні засідання Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на сході України в Мінську екс-президент України Леонід Кучма влаштував фотосесію з представником ОБСЄ Мартіном Сайдіком і російським контактером Борисом Гризловим, який нещодавно відвідав Київ.

Фото розмістила на своїй сторінці в Facebook прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер. Однак користувачі соцмереж відразу обурилися такою поведінкою другого президента.

"Ви ж заявляли, що Росія - терористична держава. Ви заявляли, що з терористами не буде ніяких переговорів. А тепер їм і руку подаєте, пускаєте в наш дім, мій дім. Так хто ви є? Чи вам підказати, якщо самі не здатні самоідентифікуватися? ", - прокоментував житель Одеси.

Читайте також: В Київ на літаку Путіна прилетів Борис Гризлов

"Гриз" - досить агресивно налаштований комуняцький слуга Путіна. Навряд чи це потрібно Україні!"," Це черговий трюк Путіна, і не більше "," Наші солдати по року в полоні сидять, а ці діячі все "зустрічаються". Коли одружаться?", - пишуть українці.

Нагадаємо, 11 січня Леонід Кучма зустрівся в Києві з Борисом Гризловим. ЗМІ повідомляли, що з Гризловим також зустрічався президент України Петро Порошенко.

[image=58226]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Гризлов і Порошенко, Гризлов прилетів до Києва, Гризлов у Києві, Кучма і Гризлов
Росія нарощує свою військову присутність на Кримському півострові
0
0
23:12 24.04.2018
Данилюк заявив, що ніякої нерухомості в Лондоні у нього немає
0
0
18:10 24.04.2018
Стало відомо ім'я затриманої "довіреної особи" президента РФ Володимира Путіна
0
0
16:48 24.04.2018
Роками силові відомства не звертають на це уваги
0
0
16:03 24.04.2018