Напередодні засідання Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на сході України в Мінську екс-президент України Леонід Кучма влаштував фотосесію з представником ОБСЄ Мартіном Сайдіком і російським контактером Борисом Гризловим, який нещодавно відвідав Київ.

Фото розмістила на своїй сторінці в Facebook прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер. Однак користувачі соцмереж відразу обурилися такою поведінкою другого президента.

"Ви ж заявляли, що Росія - терористична держава. Ви заявляли, що з терористами не буде ніяких переговорів. А тепер їм і руку подаєте, пускаєте в наш дім, мій дім. Так хто ви є? Чи вам підказати, якщо самі не здатні самоідентифікуватися? ", - прокоментував житель Одеси.

Читайте також: В Київ на літаку Путіна прилетів Борис Гризлов

"Гриз" - досить агресивно налаштований комуняцький слуга Путіна. Навряд чи це потрібно Україні!"," Це черговий трюк Путіна, і не більше "," Наші солдати по року в полоні сидять, а ці діячі все "зустрічаються". Коли одружаться?", - пишуть українці.

Нагадаємо, 11 січня Леонід Кучма зустрівся в Києві з Борисом Гризловим. ЗМІ повідомляли, що з Гризловим також зустрічався президент України Петро Порошенко.