Китайський виробник безпілотників DJI випустить свій перший складаний квадрокоптер. Знімки нового безпілотника і короткі характеристики опублікував портал Heliguy з посиланням на власні джерела.

Безпілотники, які випускаються серійно в монолітному корпусі, займають досить багато місця, що ускладнює їх транспортування навіть при наявності спеціального кейса для зберігання і перенесення.

В результаті власник дрона змушений практично завжди використовувати користуватися автомобіль чи інший транспорт для перевезення безпілотника. Деякі стартапи раніше випускали портативні складні безпілотники, однак великі виробники мультикоптерів досі не займали цю нішу.

Компанія DJI офіційно представить складаний квадрокоптер Mavic 27 вересня, повідомляє The Verge.

Дрон вагою 650 грамів буде оснащений 4K-камерою на двовісному стабілізаторі, управлятися безпілотник буде через Wi-Fi на відстані до 300 метрів. А розміри мультикоптера дозволяють його переносити навіть в кишені, жартують розробники.

Популярні новини зараз
Українці зможуть отримати грошову компенсацію: кому слід звернутися до відділення "Ощадбанку" Попрощаєтесь зі своїм житлом? Що станеться з ухилянтами у новому законі про мобілізацію Українців закликали не відкладати на завтра: можна подати заяву на пенсію за лічені хвилини Гороскоп на травень-2024 для всіх знаків Зодіаку: звільнення Тільців, витрати Стрільців та полегшення Водоліїв
Показати ще

Зазначимо, що вже існують й інші складні мультикоптери. Наприкдад, безпілотник Snap, що складається з двох частин. Також портативну дрон-камеру випускає китайська компанія Zero Zero Robotics. Їх складаний квадрокоптер Hover здатний самостійно відстежувати об'єкт зйомки і слідувати за ним.

Як повідомляв сайт znaj.ua, китайська компанія PowerVision презентувала квадрокоптер-яйце зі складними плечима PowerEgg.

Крім складних безпілотників, які випускаються серійно, також розробляються експериментальні моделі. Зокрема, дослідники з Федеральної політехнічної школи Лозанни розробили прототип складного квадрокоптера, який при запуску самостійно розкладає плечі з роторами менше ніж за півсекунди.