У громадському транспорті Києва почали продавати підроблені проїзні квитки, на яких однакові серійні номери та невідповідна голограма.

Про це повідомив киянин Олександр Соколенко у Facebook. Він зазначив, що такі квитки продавав водій київського тролейбуса. Від справжніх проїзних талонів, за його словами, їх відрізняє відрізняє більш міцний папір, тьмяний колір, практично однаковий серійний номер на всіх квитках (19 57 22 або 19 57 23).

Крім того, на них відсутня голограма з написом "Україна" або "Засіб контролю". Замість цього на квиток нанесена металева стрічка з малозрозумілим відбитком "Київкабулланабус"

"31 серпня, 22:00. Тролейбус № 40, бортовий номер 3360, випуск №9, відходив від метро "Палац спорту" о 22:00. Упродовж рейсу водій продавав пасажирам фальшиві талони на проїзд", - розповів чоловік.

Нагадаємо, кияни вимагають пофарбувати полоси доріг для громадського транспорту в червоний колір та відгородити їх.

Популярні новини зараз
Опалювальний сезон 2023-2024: коли він стартує і скільки триватиме Знадобиться тільки картопля і яйце: рецепт простої та бюджетної страви на вечерю Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Підготував: Олександр Майер