Попри банкрутство банку "Хрещатик" кияни своєчасно отримають платіжні квитанції за комунальні послуги за березень, єдине, що в них відрізнятиметься – рахунок банку, на який надходитимуть кошти платників. Про це пише видання УНН.

Повідомляється, що до рахунків на оплату "комуналки" підключили автоматичну переадресацію, тому навіть якщо хтось і помилиться при сплаті за послуги, гроші все-рівно зарахують на новий рахунок.

Читати також: Субсидії продовжать на наступний сезон

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, кияни можуть оплачувати рахунки за компослуги, як і раніше, у відділеннях Укрпошти, або ж у банківських установах. Якщо потрібно уточнити інформацію щодо оплати "комуналки" киянам радять звертатися у спеціальні "Центри комунального сервісу", або ж самостійно перевірити зарахування коштів на сайті КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр".

Нагадаємо, кияни використовували для платежів за комунальні послуги рахунки в столичному банку "Хрещатик", який нещодавно визнали банкрутом.

Популярні новини зараз
Гороскоп на липень-2025: перевірка для Раків, момент істини Дів та інші випробування від ретроградного Нептуна ТЦК оновили списки: кого з чоловіків не чіпатимуть до кінця літа ТЦК підуть з рейдами на ухилянтів: де шукутимуть порушників мобілізації Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще