Наступного тижня у столиці відкриваються перші безкоштовні курси комп'ютерної грамотності ITArts. Заняття проходитимуть в НТУУ "КПІ", якій став партнером цього соціального освітнього проекту. Проект здійснюється повністю на волонтерських засадах – ані грантів, ані бюджетного фінансування, лише прагнення допомогти тим, хто відчуває потребу в розширенні своїх знань про інформаційні технології та вмінь ними користуватись.

"Від багатьох знайомих, колег і навіть власних студентів я останнім часом все частіше чула, що непогано було б влаштувати такий собі доступний для широкого загалу комп'ютерний лікнеп. Бо наявні комп'ютерні курси по-перше, платні, а, по-друге, і це основне – вони вимагають від слухачів серйозних базових фахових знань і готують до професійної діяльності в сфері ІТ. А навичок, необхідних для життєвих повсякденних потреб, здобути просто нема де. І ми рішили виправити це становище, - розповідає ініціатор і організатор курсів, доцент кафедри видавничої справи та редагування НТУУ "КПІ" Радміла Сегол.

Вести заняття будуть і викладачі Київського політеху, і студенти старших курсів, які вже працюють в ІТ, і фахівці цієї сфери.

"Ми орієнтували усіх лекторів на те, що їм доведеться працювати з непідготовленою аудиторію, яка здебільшого складається з гуманітаріїв, з людей, які в своїй професійній діяльності майже не стикаються з сучасними комп'ютерними технологіями. Але вони стикаються з ними у житті, і це викликає у них певні складнощі", - зазначає ініціатор лекторію.

Читайте також: У Києві з'явиться мандрівна крамничка (фото, відео)

Популярні новини зараз
ТЦК "візьме на олівець": кому постійно доведеться йти до воєнкомату Кінець війни вже близько? Астрологи назвали вирішальні дати для України Штрафи втричі більші за зарплати: ТЦК посилили покарання до максимуму Українці звільняються від комунальних платежів: хто має право не платити жодної копійки
Показати ще

Про затребуваність цієї ініціативи свідчить те, що протягом тижня на курси, які спеціально жодним чином не рекламувались, зареєструвалося понад півтори сотні осіб у віці від 17 до 64 років. Найбільше зацікавились молодь, старших за 30 років – лише третина.

"Iнформацію про наш лекторій ми розповсюджували через соціальні мережі, а ними більше користується молодь. Ми отримали такий відгук, що тепер доводиться шукати більшу аудиторію, ніж планували спочатку. З цим пов'язана і затримка з початком занять: планували розпочати заняття вже 23 березня, а доведеться переносити на тиждень", - розповідає Радміла.