Київ програв інформвійну Росії - волонтер

поділитись

0

494

Київ кинув жителів Донбасу напризволяще - у мешканцій окупованих територій не "ловить" жоден український телеканал, але безперебійно мовить вороже ТВ

Київ програв в інформаційній війні уми громадян України, які опинилися на окупованій території, просто відмовившись в цю війну вступати. Про це, на сторінках "Обозревателя" заявив відомий блогер і волонтер з Донецька Леонід Краснопольський.

"Мене ось уже два роки дивує цілковита бездіяльність української влади в боротьбі за людей на окупованій території. ... Невже це так дорого - поставити ближче до лінії фронту потужні ретранслятори і дати сигнал українських телеканалів?", - задається питанням громадський діяч.

За його словами, Київ залишив жителів Донбасу напризволяще - у жителів окупованих територій не "ловить" жоден український телеканал.

"Який сенс в яскравих дорогих бордах з месиджами "Україна - єдина країна", встановлених в Києві або Львові, якщо в містах і селах поблизу лінії розмежування без проблем віщають російські канали і їх місцеві клони типу "Оплот-ТВ"?, - цікавиться Краснопільський .

Читайте також: В "ДНР" активно готуються до виборів - волонтер

Більш того, українська влада виявилися не в змозі за допомогою спецзасобів "заглушити" на своїй території сигнал ворожих телеканалів, котрими йде "найпотужніша промивка мізків" і дезінформація. "Або бог з ними, з нашими телеканалами - встановіть хоч глушилки, щоб глушити російську телепропаганду!", - картається блогер.

Жителям "республік" просто нізвідки дізнатися, що голод на мирних українських територіях і відрізання голів в Києві - не реальність, а продукт кремлівських пропаганістов з "ДНР-ТВ", пояснює Краснопольський. За словами волонтера, українській владі слід розпочати мовлення, поки ворог не перетворив жителів Донбасу в своїх симпатиків або адептів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
ДНР-ТВ, Оплот-ТВ, інформаційна війна, блогер, Краснопільський, мовлення, окупованих, пропаганда, республік, Росія
Інтерв'ю, Ексклюзив, Шоу-бізнес
12.05.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
16.05.2017
У мережі оприлюднили відео з допиту кандидатки на посаду судді нового Верховного Суду
0
0
02:47 26.05.2017
"Патріотка" з Мелітополя шокувала глядачів студії байками про життя в Україні
0
0
00:10 26.05.2017
"Гради" знаходяться за кілька десятків кілометрів від лінії фронту
0
0
23:42 25.05.2017
Експерти назвали професії, які призводять до РЕВ
0
0
23:29 25.05.2017
За годину оренди гелікоптера можна півроку знімати квартиру
0
0
22:52 25.05.2017