Багатокілометрові затори через ремонтні роботи утворилися сьогодні вранці в Києві на Чоколівському бульварі та вулиці Вадима Гетьмана.

Через реконструкцію вулиці Гетьмана від Караваєвих дач до Індустріального моста затор утворився на Чоколівському бульварі, починаючи з Єреванській вулиці і до Індустріального шляхопроводу.

У зворотному напрямку, водії відчувають труднощі при русі по вулиці Теліги від Дегтярівської і до Караваєвих дач.

Зазначимо, що ремонт вулиці Вадима Гетьмана триватиме до 21 серпня.

Читайте також: Лексус на смерть збив киянина на переході

Популярні новини зараз
Перекази на картку: змусять платити податки навіть за членів родини Новий етап мобілізації у серпні: хто з українців – пріоритетна ціль для ТЦК Заплатили — і стали боржниками: українцям пояснили підступну помилку у платежах за газ ТЦК готує масові рейди на вулицях та блокпостах: на кого полюватимуть
Показати ще

Зазначимо, що з понеділка, 25 серпня, в Києві буде обмежено рух автотранспорту на естакаді магістралі від Наддніпрянського шосе до вулиці Науки.