За некошений газони на столичних комунальників будуть накладати штрафні санкції. Про це під час інспекції одного з районів заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, пише "Місто Київ".

"Є ділянки, до яких ще навіть не доходили. Ми ці території знаходимо і прекрасно знаємо. Будемо залучати до відповідальності", - сказав Пантелєєв.

Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, в свою чергу, підкреслив, що згідно з нормативами трава на газонах повинна бути не вище 15 сантиметрів. "Зараз ми трохи відстаємо від плану по скосу бур'яну. Ідуть дощі, і темпи зростання трави значно випереджають звичайні", - зазначив він.

При цьому Пантелєєв зазначив, що після винесення попереджень з боку інспекторів, комунальники миттю беруться за роботу.

Читайте також: Реконструкція Сінного ринку призведе до скандалу з ЮНЕСКО

Популярні новини зараз
Кінець світу до 2027 року: дивний "мандрівник" у часі показав порожній Колізей у Римі та вимерлі міста Приготуйте, не пошкодуєте: ці копійчані крупи вбережуть від діабету та зменшать ризик хвороб серця Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Зазначимо, що через нестабільну погоду в Києві, зокрема дощів, комунальники не встигають викошувати бур'ян на вулицях міста. А деякі просто ухиляються від своїх зобов'язань і беруться за роботу лише після винесення попереджень з боку інспекторів по міському благоустрою.