Народний депутат Сергій Лещенко розповів, який компромат на Клюєва знайшли під час обшуку.В будинку Клюєва знайшли відсутні сторінки "амбарної книги" Партії регіонів і письмові накази про насильство на Майдані, повідомляє "24 Канал".

Про це у Facebook повідомив нардеп Сергій Лещенко. За його словами, вони лежали в передпокої у тумбочці для ключів поруч з запискою "Зніміть копії і покладіть назад".

Читайте також: Будинки Клюєва і Сівковича обшукують у Конча-Заспі

Як відзначив Лещенко, сам Клюєв скептично поставився до такого обшуку. Він назвав такі дії спробою генпрокурора Юрія Луценка зробити римейк обшуку будинка Ахметова у 2006-му.

"Насправді, Луценко і братів Клюєвих пов'язують близькі стосунки, які сягають корінням ще в часи Кучми. І сьогоднішні новини я сприймаю як спробу моделювання іміджу генпрокурора Луценко. При цьому не виключаю навіть, що Клюєва попросили не ображатися за легкий безлад, а він радісно погодився зіграти відведену йому роль", – написав Лещенко.

Нагадаємо, в маєтках екс-секретаря РНБО і екс-голови АП Андрія Клюєва та екс-заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича в Конча-Заспі співробітники ГПУ провели обшуки.