Сьогодні вночі, 27 лютого, у Львові чоловік відкрив вогонь по вікнах пологового відділення.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк повідомляє прес-служба Національної поліції Львівської області, правоохоронців викликав один з лікарів, які чергували в цей час.
З'ясувалося, що стріляв чоловік з пневматичної зброї, особливі пошкодження нанести не вийшло. Пізніше поліція встановила, що стрілець-любитель - 24-річний мешканець Львова, який напідпитку не вигадав кращого способу розважитися, окрім як обстріляти пологове відділення.
"Він йшов по вулиці, і раптово у нього виникло невмотивоване бажання постріляти з пістолета. Метою він вибрав вікна лікарні, біля якої якраз проходив", - йдеться в повідомленні. Зараз правоохоронці вирішують питання про порушення кримінальної справи проти стрілка-любителя.
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в Черкаській області невідомі обстріляли житловий будинок з гранатомета.