На Погоджувальній раді в будівлі Верховної Ради лідер Радикальної партії Олег Ляшко різко розкритикував кандидатури, який Володимир Гройсман назвав як попередні на пост міністрів в новому Кабміні.

"Гройсман обговорює реформи економіки з Міклошем, який зараз є радником міністра фінансів Яресько. Якщо нинішній уряд поганий і ми відправляємо його у відставку, то як радник міністра в цьому ж уряді може щось хороше порадити новим членам уряду?", - сказав Ляшко.

Ляшко підкреслив, що нинішні міністри і їх помічники, які працюють з Арсенієм Яценюком також винні в ситуації, що склалася і кризі. Тому якщо їх взяти в новий склад Кабміну, нічого не зміниться.

Відомо, що Володимир Гройсман в контексті своєї кандидатури на пост глави Кабміну, бачить в своєму Кабміні колишнього міністра фінансів Словаччини Івана Міклоша, діючих першого заступника міністра економіки Юлію Кузнєцов і заступника міністра економіки Максима Нефьодова.

Читайте також: Для реформ потрібна перезавантаження уряду - Гройсман

Нагадаємо, що сьогодні під час звернення до українців Гройсман заявив, що готовий очолити Кабінет міністрів, але він повинен бути готовий до справжніх реформ і діалогу з населенням.