Ляшко розкритикував майбутню команду Гройсмана

поділитись
Нові подробиці з Погоджувальної ради в той момент, коли глава фракції БПП Юрій Луценко не виключає появу нового складу Кабміну вже в четвер

На Погоджувальній раді в будівлі Верховної Ради лідер Радикальної партії Олег Ляшко різко розкритикував кандидатури, який Володимир Гройсман назвав як попередні на пост міністрів в новому Кабміні.

"Гройсман обговорює реформи економіки з Міклошем, який зараз є радником міністра фінансів Яресько. Якщо нинішній уряд поганий і ми відправляємо його у відставку, то як радник міністра в цьому ж уряді може щось хороше порадити новим членам уряду?", - сказав Ляшко.

Ляшко підкреслив, що нинішні міністри і їх помічники, які працюють з Арсенієм Яценюком також винні в ситуації, що склалася і кризі. Тому якщо їх взяти в новий склад Кабміну, нічого не зміниться.

Відомо, що Володимир Гройсман в контексті своєї кандидатури на пост глави Кабміну, бачить в своєму Кабміні колишнього міністра фінансів Словаччини Івана Міклоша, діючих першого заступника міністра економіки Юлію Кузнєцов і заступника міністра економіки Максима Нефьодова.

Читайте також: Для реформ потрібна перезавантаження уряду - Гройсман

Нагадаємо, що сьогодні під час звернення до українців Гройсман заявив, що готовий очолити Кабінет міністрів, але він повинен бути готовий до справжніх реформ і діалогу з населенням.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Володимир Гройсман, Кабмін, Олег Ляшко, призначення в Кабмін, Радикальна партія
Вибір редакції, Шоу-бізнес
24.03.2018
Глава уряду пообіцяв хороші дороги в Україні за 3-5 років
0
0
07:18 25.03.2018
"Людина, що показувала середній палець російській владі з тюремної клітки, здатна показати його і українській", - Мостова
0
0
21:48 24.03.2018
Стало відомо, як справи у затриманої Надії Савченко
0
0
19:33 24.03.2018
Відразу був організований пошук літального апарату
0
0
17:05 24.03.2018