Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко обурився тим фактом, що гендиректор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія зняв з ефіру прем'єрний показ ювілейного концерту Оксани Білозір, який був запланований в ефір на Великдень. Відомо, що Оксана Білозір разом з екс-президентом Віктором Ющенком хрестила дітей нинішнього президента Петра Порошенка.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Чим не підійшла співачка, яку люблять мільйони, на піснях якої виросли покоління? Вважаю, що таке ставлення - зневага до української культури і українського народу. Чому керівнику державного каналу не подобається наша традиційна мелодія, щирі слова, мова?" - висловлює свою думку на сторінці в Facebook політик.
Він зазначає, що співачка їздить в зону АТО і підіймає бойовий дух солдатів, а її пісня "Україночка" стала практично гімном всіх жінок країни. Політик солідарний зі словами артистки про те, що Аласанія "скидає українську пісню в підвал". Політик обіцяє Білозір допомогу в боротьбі з "прибульцями" на українському телебаченні, які прибирають її з ефіру. Депутат вже звернувся до Комітету з питань свободи слова та інформполітики, щоб вони дали правову оцінку тому, що відбувається.
Читайте також: Орландо Блум зробив селфі зі школярами Донбасу
Нагадаємо, що в Мукачеві заборонили концерти артистів, які виступають в Росії.