Олег Ляшко вимагає у Генеральної прокуратури притягнути до кримінальної відповідальності Сергія Мельничука. За словами лідера "Радикальної партії" його колишній однопартієць є організатором двох вбивств на Луганщині.

"На минулому тижні в МВС та Генпрокураті дізнався, що Мельничук підозрюється у вбивствах двох осіб. Відповідно є свідчення людей, які розповіли, що саме він є організатором цих вбивств. Якщо в прокуратурі не внесуть подання до парламенту про притягнення його до відповідальності і він зможе втекти, тоді вважатиму, що таким чином вони покривають вбивцю", - сказав Олег Ляшко.

Нагадаємо, що на початку березня Сергій Мельничук та Олег Ляшко побилися у сесійній залі ВР України через те, що радикали не пускали екс-айдарівця у депутатську залу. Конфлікти між Сергієм Мельничуком та Олегом Ляшко розпочалися після того, як останній вигнав зі своєї партії колишнього комбата "Айдару". Причиною цього стали не відповідні для українського депутата дії на думку Ляшка – Мельничук намагався використати свій вплив на "Айдар" під час лютневої акції з підпалюванням шин під стінами приміщення Міноборони. Тоді Мельничук перейшов до партії "Воля народу" Ігоря Єремєєва. Серед депутатів поширилася думка, що перейшов він у групу відомого олігарха за великі гроші.