Люди з побоюванням ставляться до того, що наука стрімко розвивається і може наділить їх незвичайними здібностями.

Про це повідомляє Popular Science, посилаючись на дані загальнонаціонального соціального опитування в США. Соціологи дізналися думку 4700 жителів країни. У людей дізнавалися ставленні до трьом новим технологіям: редагування генома людини, введенню електронних імплантатів в мозок і переливання синтетичної крові. Вони ще тільки починають розвиватися, але їх потенціал величезний.

Редагування генів дозволить позбутися від захворювань, які передаються у спадок. Установка мікрочіпів в мозок, значно прискорить обробку інформації, а синтетична кров підніме витривалість організму.

68% опитаних стурбовані можливістю редагування генома, 69% - мозковими імплантами, а 63% штучною кров'ю. Американці підкреслюють, що така модернізація людини зможуть дозволити собі лише багаті люди. Це, в свою чергу, призведе до ще більшого посилення соціальної нерівності.

Американці схвалили імплантування мікрочіпів в тіло, якщо вони будуть тимчасовими. Більшість опитаних позитивно поставилися до біотехнологій. Але лише до тих, що відновлюють здоров'я людини і не наділяють новими здібностями.

Популярні новини зараз
Нові правила бронювання з 1 грудня: хто підпаде під мобілізацію ТЦК вже за тиждень Новорічні канікули затягнуться аж на місяць: чому школи не готові до навчання В Україні пенсії ставлять на "паузу": у ПФУ відповіли, чому люди залишаються без грошей Пенсіонерам доплачуватимуть за вік: кому збільшать виплати автоматично
Показати ще

Аналогічне опитування проводили в 2014 році. Тоді третина американців звинуватила нові технології в тому, що у них збільшився робочий день.