Чергову трагедію створили сьогодні футболісти МЮ. Підопічні ван Гала замість подарунків на Boxing Day приготували для своїх фанатів невдалу гру.

Схоже, керманичу "Юнайтед" час на пенсію. Команда програла три останні поєдинки, причому досить посереднім суперникам - "Борнмуту", "Норвічу" і тепер "Стоку". У кожному матчі "дияволи" пропускали рівно про два м'яча, а сьогодні не забили жодного.

Для фанатів "Стока" сьогоднішнє свято виявилось повністю протилежним. Усі різдвяні мрії збулись,а балканська братія продовжила феєрію. На 19 хвилині іспанець сербського походження Боян Кркіч поклав перший м'яч, а на 26 хвилині матчу інший серб, але з австрійським паспортом Марко, Арнаутович потужним ударом з далеку подвоїв рахунок.

Футболісти "Юнайтед" за півтора тайму, що залишилось не змогли створити нічого. Не допоміг і вихід Вейна Руні на заміну. Скоріше навіть "гончари" були ближчими до погрому. Можливо, прапор у космосі надихнув "Сток" на успіх.

Рахунок 2:1 дає усі підстави чекати на відставку Луї ван Гала у найближчі дні, або навіть години. Останню перемогу МЮ здобув п'ять турів тому. Тоді суперником був "Вотфорд", а, дивлячись на таблицю зараз, дивуєшся і тій перемозі.