Американський плавець Майкл Фелпс зміг побити античний олімпійський рекорд, який тримався дві тисячі років.

Про це повідомляє ВВС. Рекорд належав античному атлету Леоніду Родоському. Він здобув 12 перемог в індивідуальних змаганнях. Фелпс уже здобув 22 олімпійські медалі. Дев'ять нагород він завоював на естафетах.

Нещодавно американський плавець завоював 13-у індивідуальну медаль й перевершив легендарного спортсмена стародавнього світу. Леонід Родоський змагався на чотирьох Олімпіадах у 164, 160, 156, 152 роках до нашої ери. У кожній з них він тріумфував і завойовував по три золоті медалі в індивідуальних змаганнях. Родоський виборов три олімпійські нагороди у віці 36 років. Фелпсу вже виповнився 31 рік.

Історія не зберегла жодних біографічних відомостей про античного атлета. Він перемагав у бігу, подвійному бігу та бігу зі зброєю.

Нагадаємо, український плавець Андрій Говоров 13 серпня побореться за олімпійські медалі у бразильському Ріо-де-Жанейро.

Популярні новини зараз
Данила Гетманцева ткнули носом у гірку правду про автівки, за які українці платять божевільне мито: "Це автохлам" Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"
Показати ще

Підготував: Олександр Майер