У селі Нове Село, що розташоване усього в 20 кілометрах від Львову, у церкві Українського патріархату висить список жертводавців та боржників. Також висить прейскурант на послуги. Про це на своїй сторінці у facebook повідомила журналістка телеканалу "1+1" Наталка Волосацька.

"Прихожан дуже розлютила поява журналістів, виганяли з церкви, сказали, що без дозволу я не мала права зайти до храму і взагалі чому я не в церкві, а на роботі у такий день. Далі було ще цікавіше. Священик назвав мене наркоманкою", - написала Наталка.

Вона також розповіла, що парафіяни вже сусіднього села Кошелів заблокували її машину тож довелось викликати поліцію.

Читайте також: Окупанти-алкоголіки грабують мирне населення Донбасу

"Але селяни схоже злякались та пропустили нас", - додала журналістка.

Популярні новини зараз
Відключать світло, газ і тепло: українці залишаться без елементарних умов для життя Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання Жінки на заводи, чоловіки – в окопи: ветеран закликав масштабувати мобілізацію Скасування табелів у школах: як тепер оцінюють знання школярів
Показати ще