Медики з'ясували цікавий факт про захворювання зубів, а точніше, про першоджерело появи одного з найпоширеніших захворювань людства – карієсу.

Про дослідження вчених пише gogetnews.info.

Читайте також: Які осінні ягоди захищають зуби від карієсу

Виявляється ця проблема пов'язана з генетичною особливістю людей. Виявляється, що існує ген, який закладає товщину зубної емалі. І саме товщина емалі визначає рівень гостроти такої проблеми як карієс.

Вважається, що чим товстіша емаль, тим менше проблем із зубами має людина. Цікаво, що у різних рас по різному проявляється це захворювання.

Популярні новини зараз
Телефон у ліжку - пряма дорога до могили: чим небезпечний смартфон поруч із вами під час сну Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Показати ще

Дослідження на мишах показало, що цей ген, який відкрили медики, може піддаватися мутаціям, і тоді виникають проблеми із зубами.

Тому не лише бактерії, що населяють ротову порожнину спричинюють появу карієсу, це закладено на генетичному рівні.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", провідна група вчених прийшла до висновку, що бобові та зернові культури можуть спровокувати розвиток карієсу.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ