Славетний український нападник Артем Мілевський "відзначився" у матчі за новий клуб "Конкордія". Він отримав пряму червону картку через три хвилини після появи на полі.

Артем вийшов на поле на 56 хвилині матчу і вже через три хвилини його видалили з поля. Зазначимо, що порушення важко назвати брутальним. 31-річний українець, певна річ, махав руками, але ж злого умислу в його вчинку не було.

Однак суддя проявив принциповість і видалив Мілевського з поля (удар по обличчю суперника дійсно був). На обличчі форварда були виключно сум та відчай. Він навіть не надто активно сперечався. Дійсно, здається, що хлопцю не щастить абсолютно в усіх справах.

Нагадаємо, що нещодавно Артем Мілевський у сотий раз в житті повідомив про плани повернутися до збірної України. Однак "Конкордія" вже четвертий клуб у кар'єрі українця після "Газіантепспору", "Хайдуку" та ФК "Спліту", де він намагається реабілітуватись.

Змії пішли в атаку на українців: як запобігти укусам і чи існує ефективний антидот "Війна в Україні завершиться несподівано" – пророцтво монаха з гори Афон ВПО запропонують розпочати життя з чистого аркуша: як це зробити Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет"

"Конкордія" закінчила матч проти команди КСМС з рахунком 1:1 та продовжила своє перебування у зоні вильоту.