П"ятеро констянтинівських учасників масових заворушень затримано Донецькими правоохоронцями. Вони були серед учасників акції в зв"язку з атомобільною аварією здійсненою українськими військовими. Жертвою ДТП стала 8-річна дівчинка. Щодо затриманих відкрито кримінальну справу по факту масових заворушень. Їм загрожує перебування у в"язниці терміном від 5 до 8 років.

Нагадаємо, напередодні у місті Констянтинівці українські силовики на БМД збили дівчинку. За кілька годин після аварії близько сотні осіб вийшли на пікет до гуртожитку, в якому мешкають місцеві військові. Учасники протестної акції вибивали скло у вікнах, підпалювали автомобільні шини біля будівлі. В той же час кілька десятків громадян перекрили місцеву вулицю Ломоносова та перекинули догори дном авто ДАЇ. Влада України висунула думку, що ці події спеціально сплановані спецслужбами РФ.

Поки триватиме розслідування аварії за рішенням суду військовий, який був за кермом бронемашини під час наїзду на дитину, перебуватиме під вартою. За попередніми висновками слідчих він на момент скоєння злочину був напідпитку.