Введення надзвичайних заходів в енергетиці дозволить за необхідності здійснювати відключення електроенергії.

Про це міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик повідомив на позачерговому засіданні Кабінету міністрів України.

За словами міністра, уряд визначив першочерговість відключення електроенергії для тих підприємств, які не становлять особливої ​​важливості.

"І ті об'єкти, які пов'язані з медициною, дошкільні установи, школи - їх це взагалі не зачепить. Вони будуть працювати в штатному режимі", - підкреслив Насалик.

Читайте також: НС в енергетиці: Гройсман спробував заспокоїти українців

Насалик пояснив, що режим надзвичайного стану надає Укренерго можливість у ручному режимі визначати необхідність залучення блоків ТЕС, що по-суті є відходом від роботи блоків за ціновими заявками.

У зв'язку з введенням надзвичайних заходів, головам ОДА доручать розробити план-графік споживання електроенергії для того, щоб зменшити її споживання саме в пікові години навантаження.

Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Як повідомляв сайт Знай.ua, уряд ввів надзвичайний стан в енергетиці. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман спробував заспокоїти українців, пояснивши, що означає введення надзвичайних заходів в енергетиці.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ