Міністр розповів, як Україна замінить вугілля з Донбасу

поділитись
Україна має ресурси, якими можна замінити поставки вугілля з Донбасу

Україна готова відмовитись від вугілля антрацитової групи, яке постачається з Донбасу, та має альтернативні шляхи отримання сировини.

Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1". Він зазначив, що Україна повністю перестане постачати вугілля з Донбасу, якщо з'явиться відповідне політичне рішення.

Читайте також: Порошенко отримав поради стосовно залізничної блокади Донбасу

"Якщо буде ухвалене політичне рішення і на рівні держави скажуть, блокуємо і більше не йде ніякий обмін товарами, в Україні достатньо ресурсів для того, щоб вийти повністю без антрацитової групи", - наголосив міністр.

Насалик додав, що після такого рішення необхідно буде шукати додаткове фінансування для закупівлі сировини у інших постачальників, а це збільшить державні витрати. Сума їх може сягнути майже 15 мільярдів гривень. Вона ляже на плечі української економіки і пересічних споживачів.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив, що Україні загрожує введення віялових вимикань електроенергії у зв'язку з блокадою Донбасу, яку організували ветерани АТО.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
блокада Донбасу, вугілля, вугілля з донбасу, Насалик
Залиште склянку з морською сіллю там на 24 години...
0
0
02:35 18.03.2018
Жінку жорстоко вбили через бізнес-інтереси
0
0
01:39 18.03.2018
Ціна біткоіна залишається в невеликому мінусі
0
0
01:14 18.03.2018
Україну вже місяць атакують циклони з півдня Європи
0
0
00:31 18.03.2018