Міністр розповів, як Україна замінить вугілля з Донбасу

поділитись
Україна має ресурси, якими можна замінити поставки вугілля з Донбасу

Україна готова відмовитись від вугілля антрацитової групи, яке постачається з Донбасу, та має альтернативні шляхи отримання сировини.

Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1". Він зазначив, що Україна повністю перестане постачати вугілля з Донбасу, якщо з'явиться відповідне політичне рішення.

Читайте також: Порошенко отримав поради стосовно залізничної блокади Донбасу

"Якщо буде ухвалене політичне рішення і на рівні держави скажуть, блокуємо і більше не йде ніякий обмін товарами, в Україні достатньо ресурсів для того, щоб вийти повністю без антрацитової групи", - наголосив міністр.

Насалик додав, що після такого рішення необхідно буде шукати додаткове фінансування для закупівлі сировини у інших постачальників, а це збільшить державні витрати. Сума їх може сягнути майже 15 мільярдів гривень. Вона ляже на плечі української економіки і пересічних споживачів.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив, що Україні загрожує введення віялових вимикань електроенергії у зв'язку з блокадою Донбасу, яку організували ветерани АТО.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
блокада Донбасу, вугілля, вугілля з донбасу, Насалик
Вибір редакції, Суспільство
17.08.2018
У Держстаті вразили громадян цікавими даними
0
0
15:09 18.08.2018
За словами Мазура, нападники навіть не представилися, які органи представляють
0
0
14:45 18.08.2018
Чоловік не дожив всього декілька місяців до 45-річчя
0
0
14:45 18.08.2018
Через російську агресію "Мотор Січ" позбулася традиційного ринку для збуту своєї продукції
0
0
14:15 18.08.2018