МВФ заганяє Україну «в труну»

поділитись

0

816

У такі країни, які не можуть без зовнішнього управління побороти корупцію, як правило, входить Міжнародний валютний фонд

Кредити Міжнародного валютного фонду не стануть панацеєю для нашої країни. Таку думку в ефірі телеканалу УБР висловив політик і громадський діяч Сергій Думчев.

"У нашій країні переддефолтний стан і нормальні фінансові інститути з нами не співпрацюють. У такі країни, які не можуть без зовнішнього управління побороти корупцію, як правило, входить Міжнародний валютний фонд. Це більше гуманітарна, ніж економічна фінансова інституція. За тих умов, які вони висувають для взяття кредиту, на розвиток країни не залишається жодного шансу. Нема жодного позитивного прикладу, де МВФ входив в країну, і згодом вона ставала успішною. На наш погляд, головна задача - розрахуватися з Міжнародним валютним фондом і стати на шлях розвитку", - зазначив Сергій Думчев.

Читайте також: Ляшко залишив вила і взявся за корів (фото)

Крім того, політик заявив, що створений ним "Центр Прогресивних Реформ" вже розробив шляхи виведення України з економічної кризи.

"Ситуація, яка склалася в нашій країні, підштовхнула нас створити "Центр Прогресивних Реформ", який зараз займається не просто розробкою реформ, потрібних нашій країні, а й механізмами їх втілення. Тобто, конкретні механізми і поетапне впровадження їх в життя. Також ми врахували і нашу персональну відповідальність, яку ми несемо за кожен крок цих реформ.

Перше - це приватизація державної власності. Друге - це скасування мораторію на сільгоспземлі. Третє - реформування державного апарату управління, четверте - податкова реформа і п'яте - судова реформа", - пояснив Сергій Думчев.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
кредити, МВФ, Сергій Думчев
Голова Кремля прокоментував відкриття пам'ятника у Вінниці, але краще б мовчав
0
0
10:37 20.10.2017
Нардеп звинуватив детективів НАБУ в тому, що вони залишили без подарунків "маленьких діточок"
0
0
05:32 20.10.2017
Президент країни-агресора пообіцяв окупованим територіям Донбасу югославську різню
0
0
23:39 19.10.2017
Собчак не раз дивувала шанувальників
0
0
22:28 19.10.2017