Міністерство закордонних справ України радить українцям уникати поїздок в Росію. У МЗС повідомили, що останнім часом почастішали випадки безпідставного затримання громадян України в РФ, а також відсутність гуманного ставлення до українців з боку російських правоохоронних органів. Дипломати назвали їх несумісними з людською гідністю.

Зовнішньополітичне відомство попереджає про застосування правоохоронцями Росії до наших співвітчизників неприпустимих методів фізичного та психологічного впливу, в тому числі і тортур.

Репортаж Зниклий "майданівець" знайшовся покаліченим у кримському СІЗО

Крім свавілля влади Російської Федерації почастішали напади агресивних людей на українців і просто на противників політики РФ щодо України.

Так, нещодавно в Москві напали на журналіста, який виріс в Криму і різко засуджував анексію півострова. Олексія Семенова побили бейсбольними битами, молодий чоловік перебуває в лікарні.

Популярні новини зараз

МОЗ вводить суворі обмеження для "жовтої зони" з 6 грудня: Віктор Ляшко розповів, що заборонено і які документи запитають

Чоловік "видоїв" гроші з сім'ї коханої і підкинув їй вночі кобру в ліжко: укус і довічне

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Показати ще

МЗС радить при виникненні будь-яких випадків затримання, негуманного поводження, фізичного та психологічного тиску з боку російських органів чи громадян РФ, невідкладно звертатися на гарячу лінію Центру оперативного реагування Міністерства (+38 044) 238-16-57, або безпосередньо на гарячі лінії консульських установ Україна, розташованих на території РФ за адресами:

Посольство України в Російській Федерації (м.Москва) +7 919 768-77-96;

Консульство України в Новосибірську +7 913 799-27-75;

Консульство України в Ростові-на-Дону +7 918 587-99-93;

Генеральне консульство України в Санкт-Петербурзі +7 921 304-05-72;

Консульство України в Єкатеринбурзі +7 953 000-02-07.