У Херсоні активісти оригінально нагадали українцям, які їздять відпочивати в окупований Крим, про наслідки подібних "гастролей". На виїзді з міста в напрямку Криму волонтери встановили білборди з "інструкціями", які закликають таких "відпочивальників" фотографувати військову техніку та військові бази.

"Український відпочивальнику! Їдеш у Крим? Все фотографуй та запам'ятовуй там: військову техніку, бази, радари", - написано на білбордах.

Про це розповів відомий блогер Антон Ходза на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши відповідне фото. Ходза зауважив, що ідея створення такої реклами належить йому і виникла випадково.

Про те, що треба в напрямку окупованого Криму поставити білборди з побажаннями українським туристам, він написав жартома, але його ідею підтримали і втілили в Херсоні якраз до оксамитового сезону.

Блогер зазначив, що ідею підтримала херсонська влада і пообіцяв не зупинятися на досягнутому та реалізувати і інші оригінальні ідеї.:

"Окремо хочу подякувати херсонській владі та Володимиру Миколаєнко за площини для волонтерів та готовність до експериментів. Думаю, на цьому зупинятись не будемо, ідей ще багато".

Шлях від ідеї до реалізації. Нещодавно я жартома написав, що хотів би пару бордів у напрямку Криму поставити з...

Posted by Anton Hodza on Wednesday, 7 September 2016