В Борисполі Київської області серед білого дня викрали священика. Вчора, 9 березня, до 40-річного отця Олексія, який йшов по вулиці, під'їхала темно-сіра машина. Звідти вийшло троє в масках, вони запхали священнослужителя на заднє сидіння та умчали в невідомому напрямку. Дружина 45-річна Наталія, на очах якої вкрали чоловіка, відразу набрала 102. Міліція оголосила план-перехват, а за вісім годин отець Олексій вийшов на зв'язок, сказав, що він перебуває в Баришівському районі.

"Ми з'ясували, що того дня священнослужитель приїхав на Київщину провідати рідних. Родина священика на початку антитерористичної операції змушена була переїхати жити зі сходу країни до Борисполя. Однак глава сім'ї не покинув церковну службу і залишився на Донеччині, у Макіївському районі", - кажуть в прес-службі обласної міліції.

Поп розказав, що в машині йому на голову одягли "балаклаву", відвезли в недобудовану хату невідомо де. Там били, а згодом вивезли і залишили на дорозі. Тривало це упродовж восьми годин.

Людей в масках досі шукають, а священик пообіцяв, що повернеться на Донбас. "Ймовірно, саме те, що він з Донецької області і послужило причиною його викрадення. Слідкували за попом з самого вокзалу в Києві. Отець Олексій, окрім церковної діяльності ще багато пише, в своєму регіоні він відомий блогер", - розказали нам силовики.

Кримінальне провадження відкрили по статті "викрадення людини". Викрадачів досі шукають.

Популярні новини зараз

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Насті Каменських мало? Потап вирішив повернутися до своєї колишньої "любові"

Головне за ніч: загибель українця в Польщі, помста Кіркорова Пугачовiй, зірване весілля Огнєвіч і заміна пакетам із пластику

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще