Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти деяких співробітників Генеральної інспекції. Це роблять для того, щоб "розвалити" справу "діамантових" прокурорів. Проти команди Сакварелідзе постійно ведуться розслідування. Але він не планує через це йти у відставку.

Про це повідомив заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе на своїй сторінці у Facebook. Він зазначив, що внутрішні кримінальні переслідування ведуться проти реформаторів у Генпрокуратурі.

"У підсумку, з великим жалем та іронією відзначив про себе, що стосовно наших працівників було порушено більше кримінальних проваджень, ніж стосовно Віктора Януковича (якщо взяти до уваги відкриті, закриті і поточні, то вийде близько 7 за 4 місяці)", - наголосив Сакварелідзе.

Він розповів, що першу з них у серпні 2015 року відкрили, коли служба внутрішньої безпеки розпочала розслідування щодо фінансування процесу реформ з боку Євросоюзу та решти міжнародних донорів. Тоді проводили показові допити експертів ЄС. Це, у свою чергу, викликало у міжнародної спільноти обурення.

Читайте також: Невдовзі Агентство повернення активів почне роботу

Нова хвиля внутрішніх розслідувань та допитів працівників управління реформ, за його словами, почалося в січні. Відомство створили минулого року, щоб супроводжувати процес реформування. ГПУ зацікавило те, чому працівники управління реформ посміли "замахнутися" на бюджет прокуратури.

Сакварелідзе наголосив, що все це підштовхує до висновку, що керівництво Генпрокуратури збирається й надалі "продовжувати "битву" з будь-якими спробами реформування системи".