Існує багато суперечок щодо електромагнітного індукторного двигуна - EM Drive. Його називають нереальним з логічної точки зору пристрій і справжнім викликом загальній думці вченого світу.

Двигун володіє колосальною тягою і з її допомогою гіпотетично здатний доставити людину на Марс лише за 70 днів. При цьому йому не потрібне дороге ракетне паливо. Його приводять в рух мікрохвилі. Вони коливаються всередині герметичної капсули взад-вперед. Цей ефект робить двигун надзвичайно потужним. Але це вчені й вважають неправдоподібним.

Таке джерело рушійної сили суперечить одному з основних фізичних законів — закону збереження імпульсу. Тобто якщо предмет отримав імпульс вперед, то має бути аналогічний імпульс в протилежному напрямку.

За будівництво двигуна взялись китайські дослідники. Вони створили свою версію пристрою і він насправді запрацював. Тоді американський винахідник також зробив щось подібне і переконав дослідницьку групу NASA "Eagleworks Laboratories". Інженери аерокосмічного агентства зрештою визнали, що двигун дійсно працює.

Читайте також: Місію на Марс поставили під сумнів - у NASA нема грошей

Популярні новини зараз
Більше не видурять гроші: як перевірити, що сайт, банківська картка чи мобільний номер є шахрайськими "Період складнощів закінчується": ведичні астрологи назвали місяць, коли українцям стане легше дихати Змії пішли в атаку на українців: як запобігти укусам і чи існує ефективний антидот У Києві помітили величезну чергу до лікарні: що сталося
Показати ще

Глава німецького Інституту аерокосмічного інжинірингу при Технічному університеті в Дрездені Мартін Таджмар також отримав підтвердження , що двигун здатний генерувати тягу. Але з нез'ясовних на сьогоднішній день причин.

Цілком можливо, що для пояснення доведеться змінити частину базових законів фізики. В майбутньому подорожей по Сонячній системі та за її межі стануть більш реальними.