Перша в столиці екозона з'явиться на території Труханового острова. Такою інформацією поділився портал "Українські новини".

Радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець розповів, що при в'їзді на острів надаватимуться послуги оренди велосипедів. "Вже створена велика паркувальна зона, будуть проводитись ландшафні роботи, відкриються барбекю-зони", - додав він.

Створенням екозони намагаються обмежити рух транспорту. Таке обмеження не буде стосуватися співробітників спортивних баз, що знаходяться на території острова.

Читайте також: Влітку в Києві працюватимуть 9 пляжів

Нагадуємо, у столичному парку Дружби народів проклали сімейний веломаршрут та провели масштабні роботи з благоустрою.

Популярні новини зараз
Індексація без відчутного ефекту: пенсіонери так і не відчули зростання виплат Україну накриє дощами: погода на вихідних залишить вдома Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати На картку знову прийде 6500 грн: уряд готує нові виплати перед зимою
Показати ще