У столиці на вихідні через футбольні матчі поліція посилить заходи безпеки правопорядку в центрі міста. Про це повідомили 112.ua.

Згідно з повідомленням, охорону в центрі Києва будуть забезпечувати більше 200 правоохоронців під час спортивних заходів.

Наряди поліції будуть нести службу на територіях прилеглих до стадіонів, зупинках громадського транспорту та метрополітені. Крім того, патрульні займуться регулюванням дорожнього руху в тих місцях, що наближені до стадіонів.

Читайте також: З легендарним Кройфом попрощались в Амстердамі (відео)

Нагадуємо, сьогодні, 26 березня, на стадіоні "Динамо" ім. В. Лобановського відбудеться товариський футбольний матч між командами "Динамо" - "Олімпік".

Популярні новини зараз
Українцям почали блокувати доступ до "Приват24": кому це загрожує Діють на газ, тепло та воду: уряд визначився з тарифами на комуналку "Тіло сигналить, коли мовчиш": Олена Кравець відверто розповіла про хворобу, яка мучить її роками Гроші на виживання: хто з пенсіонерів отримає додаткові виплати
Показати ще

27 березня, на полі "Оболонь-Арена" в футбольному матчі Кубка України зустрінуться "Шахтар" і "Ворскла"