На Ясинувату та Авдіївку йдуть танки

поділитись
Неподалік від Ясинуватої зафіксували дві групи бронетехніки з 12 танків. Ще одна, резервна, з шести машин замаскована на північний схід від мікрорайону міста

Терористи в районі Авдіївки не приховуючи використовують важку бронетехніку. Південніше та північніше Ясинуватської розв'язки зафіксували дві групи танків бойовиків. Всього нарахували 12 машин.

Про це повідомляє народний депутат і керівник групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook. Резервна група з шести танків розмістилася на замаскованих позиціях на північний схід від третього мікрорайону Ясинуватої за лісництва.

Терористи в цьому районі з посадки цілеспрямовано обстрілювали з танків по будівлям в "промзоні". Авдіївку, очевидно, вони вирішили перетворити на "другий Донецький аеропорт". Бойовики хочуть зруйнувати тут всі об'єкти, щоб силам АТО було складніше оборонятися.

Читайте також: Терористи беруть Авдіївку в облогу

Протягом минулої доби бойовики вели обстріл не тільки зі стрілецької зброї, гранатометів і мінометів. Також вони використовували 122-мм гаубиці Д-30А і танки.

У район "промзони" Авдіївки ведеться перекидання сил терористів з сусідніх ділянок. На ділянці між опорним пунктом "Зеніт" і повітряним стволом шахти Бутівка бойовики зав'язали бої з військовослужбовцями АТО. Але це, швидше за все, для створення враження "цілісності фронту" на цій ділянці. Головні сили бойовиків зосереджені на Авдіївці.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
авдіїївка, АТО, наступ бойовиків, танки під авдіїївкою, ясинувата
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
6 найкращих додатків для знайомств та пошуку сексуальних партнерів
0
0
02:54 24.03.2018
Сергій Наєв став керівником Об'єднаних сил
0
0
00:25 24.03.2018