NASA запускає новий проект, який займається пошуком планет, де є життя, за межами Сонячної галактики. Керувати проектом буде Суврах Махадеван, доцент кафедри астрономії та астрофізики в Університеті штату Пенсільванія, якого обрали на основі конкурсу.

Перед дослідницькою групою Відділу астрофізики НАСА стоїть завдання побудувати ультрасучасний інструмент за 10 мільйонів доларів для виявлення планет, повідомляє phys.org. Розробка повинна бути готова до 2019 року. Прилад буде центральним елементом партнерства між НАСА та Національним науковим фондом США.

"Прилад називається Neid - похідне від слова, що означає "щоб відкрити / візуалізувати" на рідній мові Тохоно О'одхам, на чиїй землі знаходиться комітет Національної обсерваторії. NEID буде виявляти планети за допомогою крихітного гравітаційного буксира, який вони чинять на своїх зірок", - каже Махадеван.

У проекті беруть участь вчені та інженери з штату Пенсільванія, Університет штату Пенсільванія, NASA Goddard Space Flight Center, Університет Колорадо, Національний інститут стандартів і технологій, Університет Маккуорі в Австралії, австралійський астрономічної обсерваторії, і Лабораторія фізичних досліджень в Індії.

Читайте також: За два роки росіяни збираюся побувати на Марсі

Популярні новини зараз
1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам Грошову допомогу дадуть не всім: що треба підтвердити Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Показати ще

Нагадаємо, що NASA побудує перевалочний пункт на Місяці для майбутнього освоєння Марса.