Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що Україна має самостійно вирішувати питання про членство в Альянсі. Тільки цього року організація проведе в Україні понад 200 спільних заходів, 8 радників вже працюють по різних напрямках.

"Чи буде Україна членом НАТО чи ні - це питання, яке повинна вирішувати Україна, - чи буде вона подавати заявку. Якщо подасть, ми вивчимо її заявку таким же чином, як ми вивчаємо заявки від будь-якої іншої країни", - сказав Столтенберг на форумі у Брюселі.

За 2015 рік в Україні відбудеться 237 спільних заходів підрозділів ЗСУ із НАТО, в країні вже працюють 8 радників в різних структурах. Програма партнерства цього року передбачає понад мільйон євро по п'яті напрямках.

Читайте також у розділі Політика: НАТО дасть мільйон євро українській армії

"Особливо готично будуть виглядати вчення в Одеській області, під романтичною назвою "Стрімкий тризуб". Особливого зубного болю Путіну і Лаврову додала сумна новина про те, що Сербія планує стати членом НАТО в найближчі роки. Хороший пасьянс. Путін все ж геніальний. Все, чим він лякав свої 86%, реалізується", - висловився у своєму Фейсбуці політолог Тарас Березовець.

Популярні новини зараз

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Показати ще

Нагадаємо, що місяць тому Верховна Рада проголосувала за закон, якій визначає вступ України до НАТО як головний пріоритет оборонної стратегії.

Читайте також у розділі Новини світу: У Латвії висадилися американські танки та БМП