Популярний американський глянець Penthouse припинив своє існування в друкованому вигляді. Тепер на красиві і оголення тіла дівчат можна буде подивитися тільки в інтернет- версії журналу. Через таке рішення закриють основний офіс і редакцію в Нью-Йорку. Bigpicture зібрав найпопулярніші обкладинки журналу за п'ятидесятирічну історію його існування.

Компанія FriendFinder Networks, яка володіє журналом уточнювала, що для редакції створять новий офіс у Лос-Анджелесі. Рішення закрити друковану версію обгрунтували популярністю медіа-контенту на ринку. Три роки тому компанія заявила про банкрутство і перехід на новий рівень.

На хвилі популярності журнал випускав по п'ять мільйонів примірників на місяць, але в 2012 році тираж не перевищував 100 тисяч. Популярний журнал заснували в 1965 році в Англії, а через чотири роки він з'явився в США. Його поява і популярність збіглася з сексуальною революцією. На сторінках глянцю виходили еротичні картинки. Також засновники позиціонували журнал як такий, що пише про "секс, політику і протест".

Читайте також: Художниця оголилася перед картиною в паризькому музеї (відео)

Нагадаємо, що особняк засновника Playboy Х'ю Хефнера продають за 200 мільйонів доларів.