Більшість курців вважають, що якщо змінити звичайні цигарки на електронні – шкода для організму зведеться до мінімуму. Проте, такі вподобання не можна назвати безпечними.

Про це повідомляє "Лента.ру".

На початку 2000-х років електронні цигарки виявилися альтернативою для курців, а до 2016-го – знайшли свою аудиторію поціновувачів.

Термін "вейпінг" (від англійського vapour – означає процес випаровування, - ред.) швидко прижився в народі, проте в його безпечності засумнівалися.

Читайте також: Електронні цигарки провокують нікотинову залежність

Популярні новини зараз
Українці можуть залишитися без опалення та гарячої води: комунальники попередили про ризики Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою
Показати ще

У США виробників зобов'язали реєструвати свої вироби і рідини (включаючи їх складові частини) і доводячи їх безпеку. У Новій Зеландії речовини із вмістом нікотину взагалі заборонені.

Експерти зазначають, що напруга батареї і час експлуатації електронних цигарок збільшує кількість токсичних речовин.

У випаровуванні від них міститься 31 шкідлива хімічна сполука, в тому числі ймовірні канцерогени - окис пропілену і глицидолу.

Крім того, небезпеку несуть і ароматизатори для заправки – їх властивості при нагріванні до кінця не вивчені.

Саме тому вейпінг має такий же вплив на кровоносні судини і серце, як і куріння звичайних цигарок.

Нагадаємо, раніше портал "Знай" повідомляв, що широко розрекламовані у якості альтернативи тютюну електронні цигарки не тільки не зменшують потяг до згубної звички, а ще більше провокують споживання нікотину.