Фронтмен групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук поділився фотографією, яка показує, як себе "відчувають" учасники музичного гурту.

Вакарчук опублікував в Twitter знімок, на якому учасники "Океану Ельзи" позують в білих масках. Це фото, за словам співака, демонструє "новий образ колективу".

«Це не про те, як ти виглядаєш. Це про те, як ти відчуваєш себе! Новий образ ОЕ»,
– підписав фото співак.

Шанувальники гурту написали в коментарях, що в масках український колектив трохи нагадує американську групу Hollywood Undead. Такий оригінальний «новий образ» Океану Ельзи сподобався користувачам.

Як повідомляв сайт Знай.ua, Росія має намір роздути скандал з концертом Орбакайте до міжнародних масштабів.

Популярні новини зараз
Важлива зміна від "Нафтогазу": як тепер оплачувати газ Виплати як у Європі: українцям готують нову систему соціальної допомоги Мінімалка та прожитковий мінімум: які виплати отримуватимуть українці з 1 травня Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці
Показати ще