Депутати Максим Поляков та Євген Дейдей від "Народного фронту" намагалися змусити керівника "Укргазвидобування" укладати контракти, які були невигідні для підприємства. Крім того, компанія мала б значно переплатити за обладнання.

Про це повідомив голова антикорупційного комітету Єгор Соболєв у Facebook. Він назвав це рідкісним випадком, коли у держкомпанії оприлюднюють корупційні махінації, а не приховують.

"Керівництво компанії стверджує, що на них тиснуть двоє парламентаріїв з "Народного фронту", щоб примусити укладати невигідні контракти – переплачувати за обладнання. І називають конкретні прізвища - Максима Полякова і Євгена Дейдея", - зазначив Соболєв.

Через цю ситуацію, за його словами, антикорупційний комітет провів відкриті слухання. На них запросили й керівників "Укргазвидобування" та причетних до цього нардепів з "Народного фронту". Але Соболєв наголосив, що вони відмовились від участі у слуханнях.

Читайте також: Садовий знову в центрі корупційного скандалу

Популярні новини зараз
Холод не відступає: коли Україну накриють морози після потепління Скасування пільг і нові податки: українцям вивернуть кишені на вимогу МВФ Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем Індексація пенсій у 2026 році: на скільки та у кого зростуть виплати
Показати ще

Голова комітету заявив, якщо людина хоче довести свою правоту, то обов'язково з'явиться на спеціальному засідання парламентського комітету з цієї проблеми. А відмова, за його словами, говорить сама за себе.

"У будь-якій цивілізованій країні парламентарій, який потрапляє у корупційний скандал, так само як і президент або прем'єр – якщо він не може надати доказів своєї невинуватості, він має йти у відставку", - заявив нардеп.

Соболєв вважає, що цю справу парламент має взяти під свій контроль, а Антикорупційне бюро, яке має всі повноваження для цього, провести слідство.