Британські вчені, які планують провести розкопки в окупованому Криму, не є співробітниками Брістольського університету.

Про це розповіли в прес-службі університету, передає "Крим.Реаліі". Як передає прес-служба, Ніл Фолкнер не є в даний момент співробітником університету, він викладав раніше.

"Вони не професори Брістольського університету. Один з них, Ніл Фолкнер, викладав в нашому університеті протягом декількох років. Але зараз не є співробітником нашого університету. Ким є його супутники, ми не знаємо", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Читайте також: Московські попи мають намір віджати пам'ятники Херсонеса

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що окупанти заявили, що спільно з археологами з університету міста Брістоля і англійського військово-історичного журналу намір реалізувати спільний історико-археологічний проект, пов'язаний з подіями Кримської війни 1853-1856 років.

Популярні новини зараз
"Six-seven" захопив школи: що насправді означає дивний мем, від якого божеволіють діти Навіть перекази родичам – під обмеженнями: які суми дозволяють банки Банківські рахунки під контролем: кому скасують соцдопомогу через заощадження АЗС готують нові ціни на бензин: скільки коштуватиме пальне
Показати ще

Міністерство культури України вимагає висловити ноту протесту через наміри археологів Великої Британії проводити розкопки в Криму.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ