Журналістку 44-річну Ольгу Мороз із міста Нетішин на Хмельниччині знайшли мертвою у власній квартирі. Вона працювала головним редактором міської газети "Нетішинський Вісник". Її тіло виявила рідна сестра, коли прийшла до неї вранці. Одним із мотивів її вбивства вважають матеріал про вирубування лісів, над яким працювала Ольга разом зі своєю колегою Тетяною Онісімчук.

" Вбили Ольгу Мороз - головного редактора "Нетішинського Вісника". Тіло знайшли в ії квартирі зі слідами насильницької смерті. Це все просто якійсь один суцільний жах.Не дивлячись на підтвердження, мені досі не віриться. Пам`ятаю скільки раз ми сварились, потім мирились і пили чай в кабінеті. Пам`ятаю, як ії на початку Майдану намагались звільнити з посади за підтримку Майдану в "нв" і вона потрапила в лікарню. а ми встали на ії захист. На минулому тижні вона і Таня Онісимчук зацікавились темою, яку підняли ми з вирубкою лісів і почали готувати матеріал. Оля, прости мене за грубе слово чи сварки, що були між нами. Мир тобі. Світла пам`ять", - написала у своїй сторінці у Фейсбук Наталія Коваль, знайома загиблої.

За повідомленням прес-служби УМВС України у Хмельницькій області ознак насильницької смерті на тілі Ольги Мороз не виявлено, але робити якісь висновки щодо того чи вбито було її чи ні зарано. Наразі проводиться слідство.