Одіозний нардеп Олександр Онищенко розповів, як ПП "Народний фронт" Арсенія Яценюка спонсорувалась олігархами і чому тепер , вже без них, її рейтинг такий низький.

За словами Онищенка, падіння рейтингу партії "Народний фронт" відображає за фактом реальний рівень її підтримки народом. А те, що раніше вона була популярною - пряма заслуга олігархів.

"Чому Яценюк так нервує? Можу пояснити.Коли були вибори в парламент восени 2014 року, він весь рейтинг "Народного фронту" підняв за рахунок грошей "спонсорів" – таких бізнесменів, як я. Тобто, ви зрозуміли: ми "скидалися" і фінансували його передвиборчу кампанію. Зате сьогодні ми бачимо його натуральний рейтинг. Скільки там? Відсотки 2-3? Ось це те, що Яценюк являє собою насправді.Решту він восени "добрав" за рахунок адмінресурсу та "спонсорів", - пояснив Онищенко під час інтерв'ю ukrreal.info.

Читати також: Субсидії залишать без грошей пенсіонерів та бюджетників

На думку Онищенка, Яценюк -типовий корупціонер, оскільки всюди, де говорять про корупцію є його люди.

Популярні новини зараз

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

Сумна Ксенія Мішина розповіла про свій стан після відносин з Олександром Еллертом: "Можна злетіти з котушок"

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Показати ще

"Просто вони найбільші корупціонери. Ну, дивіться, всі корупційні скандали - це все люди Яценюка. Яценюк скрізь розставив своїх людей і робить свій бізнес. Всі повинні сидіти і спостерігати за цим, а заробляє він один. Ось його позиція", - повідомив Онищенко.

Нагадаємо, Онищенко подав позов до Печерського районного суду Києва проти ГПУ і НАБУ про захист честі і ділової репутації.