Персонажів коміксів візьмуть на службу в NASA

поділитись
Герої коміксів прикрасять емблему NASA, яку розмістять на вантажах, що відправляються на Міжнародну космічну станцію

Супергероїв Ракету і Грута з коміксів Marvel "Вартові Галактики" помістять на спеціальну емблему NASA. Нею будуть маркуватися всі вантажі, що відправляються на Міжнародну космічну станцію.

Про це повідомляє io9. Так вирішив Центр з розвитку науки в космосі, некомерційна організація, що управляє американським сегментом станції від імені NASA. Там вважаю, що використання героїв коміксів приверне більше інтересу до Міжнародної космічної станції і до наукових експериментів на її борту. Автором емблеми став художник Хуан До. Він раніше малював обкладинки для коміксів Marvel.

Команду "Вартові Галактики" сформували в 2008 році. Ракета - це гуманоїдний єнот. Його зріст становить лише 125 сантиметрів. Він пережив операцію щодо наділення людським розумом і здатністю ходити на двох ногах. Головний його талант - тактика і вміння влучно стріляти. Його чин звучить, як "Опікун Сектора Наріжного каменя", однією з найвіддаленіших областей Галактики.

Грут повна його протилежність. Це деревоподібний гуманоїд з високим рівнем інтелекту і вкрай мізерними можливостями спілкування. Його зріст 701 сантиметр. Грут спершу хотів захоплювати людей для експериментів, але пізніше сам був захоплений організацією "Щ.И.Т." і використовувався в різних спецопераціях. Але потім став членом "Вартових Галактики".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
NASA, Вартові Галактики, комікси
Вибір редакції, Світ
21.03.2018
Бюджетні напрямки для України повинні були відкрити вже давно, але сторонам не вдавалося знайти компроміс
0
0
14:27 21.03.2018
Скільки це триватиме, невідомо
0
0
13:43 21.03.2018
Причиною інциденту стало те, що учень два рази клацнув ручкою
0
0
13:15 21.03.2018
Спочатку це вважали "монголізмом", але потім через расові натяки змінили назву
0
0
12:18 21.03.2018