Потреби змінювати документи мешканцям перейменованих населених пунктів немає.

Фінансова сторона питання про внесення нової назви місця проживання у документах немало турбує людей, котрі живуть у містах та селах, назви яких змінилися. Про це розповів глядачам в ефірі "5 каналу" міністр юстиції Павло Петренко.

Він запевнив, що населенню не доведеться переоформляти документи за свій рахунок.

"Що стосується Міністерства юстиції і будь-яких міфів, які розповідають про те, що нашим громадянам доведеться якісь документи переоформляти за гроші в зв'язку з перейменуванням населених пунктів, - це неправда. У державі діє система, за якої технічний адміністратор, котрий веде реєстри нерухомості, вносить цю інформацію до реєстру, ваші документи правовстановлюючі, умовно кажучи, на квартиру в населеному пункті, який, наприклад, раніше називався Комсомольськ, вони діють. І коли є переоформлення права власності на іншу особу, тоді вже йому видається інший документ з новою назвою населеного пункту ", - пояснив Петренко.

Читайте також: Перейменування Дніпропетровська обійдеться в 1 мільйон гривень

Популярні новини зараз
В Україні хочуть позбавитися хрущовок: що чекає на власників житла Нові правила військового обліку: українців штрафуватимуть без їхнього відома "Продам місце в черзі": чоловіки штурмують ТЦК, воєнкоми не справляються Українські пенсіонери отримають доплати за стаж: у кого зростуть виплати вже цього літа
Показати ще

Учора, 19 травня, трьома постановами Верховна Рада перейменувала 9 районів і 291 населений пункт, в тому числі 7 міст, серед яких Дніпропетровськ,Комсомольськ, Дніпродзержинськ.