Тільки за два дні атак на Дебальцеве росіяни втратили 116 солдат. Згідно з офіційними даними Генштабу України, за вчора під час виходу з оточення загинуло 22 українських військових. У добровольчих батальйонах кажуть про сотні зниклих та вбитих.

"Підрозділи зведеного ударного батальйону МВС ЧР (Чеченська республіка): при виконанні бойових завдань 19 загинуло, 24 - поранено. Уточнені втрати підрозділів 6-й ОТБР (Окрема Танкова Бригада Нижегородської Області) – 20 загиблих, 31 поранено, пошкоджено/знищено 8 одиниць бронетехніки", - повідомив блогер Олег Ярчук про наслідки операції під Дебальцевим, якій регулярно оприлюднює перехоплення донесень російських військ.

За 17 лютого найбільші втрати понесла 346-та військова частина з Кабардино-Балкарії – 33 загиблих та 41 поранений, й 37-ма мотострілкова бригада з Кяхти (Бурятія) – 7 загиблих та 20 поранених.

Прес-центр АТО уввечері 18 лютого повідомив, що під час виводу українських військ з Дебальцевого загинули 22 військових, понад 150 було поранено.

Проте командири добровольчих батальйонів поставили під сумнів ці дані. Зокрема, Семен Семенченко вчора повідомляв про те, що вони багатьох загиблих не забрали. Їх загальна кількість невідома.

Популярні новини зараз

Тимошенко оновила образ після перепалки з Зеленським: такою її не бачили давно

Луценка не впізнати, плутає слова і забуває речення: Романенко показав докази

Дорогоцінний скарб під ногами у корів: англійцям трапилася незвичайна знахідка на фермі

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

"Вас обманюють з приводу кількості вбитих і поранених. Вас обманюють з приводу реального рівня управління та координації армії", - написав комбат сьогодні у соцмережі. Він також згадує, що лише у батальйоні "Кривбас" не дорахувалися 200 бійців після виходу з оточення.

Видання The New York Times опублікувало свідчення медика Альберта Сардарьена про вихід з оточення, які суперечать офіційній версії українських військових.

"Колона, з якою ми виходили з оточення, потрапила під обстріл майже відразу. По нас стріляли танки і снайперські гвинтівки. Мертві і поранені солдати залишилися на засніжених полях, тому що їх було занадто багато, щоб встигнути евакуювати. Ми стабілізували їх стан, припиняли кровотечі, давали їм знеболювальні й намагалися перенести в більш захищені місця", - сказав Сардарьен.