Пінчук продав газету "Факти" її главреду

поділитись
Раніше Пінчук уже продавав медіаактиви менеджменту

Відомий столичний олігарх вкотре продає частину своїх активів. Цього разу він позбавився газети. Цікаво, що власник міжнародної інвестиційно-консалтингової групи EastOne Віктор Пінчук продав газету "Факти" її головному редактору Олександру Швецю.

Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії, пише "ЛігаБізнесІнформ".

"Міжнародна інвестиційно-консалтингова група EastOne повідомляє, що газета "Факти" більше не перебуває під її мандатом. В результаті угоди одноосібним власником газети став її генеральний директор і головний редактор Олександр Швець", – сказано в повідомленні.

Читайте також: Українці перестали платити по кредитах

Сторони відмовилися розголошувати деталі угоди.

Нагадаємо, раніше Пінчук уже продавав медіаактиви менеджменту. Зокрема, два роки тому у власність генерального директора Ірини Рубіс передано видавництво "Економіка" (газета "Дело", MMR, ТОП-100. Рейтинг кращих компаній України).

Міжнародна інвестиційно-консалтингова група EastOne надає послуги в сфері стратегічного та інвестиційного управління диверсифікованим портфелем активів у широкому діапазоні галузей по всьому світу.

Цю групу створив в 2007 році український бізнесмен Віктор Пінчук.

Як відомо, EastOne займається розробкою і реалізацією портфельної стратегії, галузевими експертизами, довгостроковим бізнес-плануванням, супроводом угод M&A і транзакцій на ринках капіталів, управлінням ризиками і ефективністю роботи, повідомляє navkolonas.com.

Також група проводить консультації у сфері корпоративної відповідальності, соціальних інновацій та благодійної діяльності.

Масштаб EastOne вражає – він супроводжує портфель активів, що охоплює більше 20 компаній і масштабних проектів. Серед них трубно-колісна компанія "Інтерпайп", українські медіа-активи (телеканали СТБ, Новий і ICTV).

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
газета, гроші, Пінчук, редактор, факти
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Але ID-картка може оформлятися за допомогою паспорта у формі книжечки
0
0
17:40 21.03.2018
Щоб обчислити показники, потрібні десятки різних факторів
0
0
17:30 21.03.2018
Ватикан провчив за суперечки зі Біблією
0
0
16:37 21.03.2018
Валюта знову "застрягне" за психологічною відміткою
0
0
16:09 21.03.2018