Відомий столичний олігарх вкотре продає частину своїх активів. Цього разу він позбавився газети. Цікаво, що власник міжнародної інвестиційно-консалтингової групи EastOne Віктор Пінчук продав газету "Факти" її головному редактору Олександру Швецю.

Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії, пише "ЛігаБізнесІнформ".

"Міжнародна інвестиційно-консалтингова група EastOne повідомляє, що газета "Факти" більше не перебуває під її мандатом. В результаті угоди одноосібним власником газети став її генеральний директор і головний редактор Олександр Швець", – сказано в повідомленні.

Читайте також: Українці перестали платити по кредитах

Сторони відмовилися розголошувати деталі угоди.

Нагадаємо, раніше Пінчук уже продавав медіаактиви менеджменту. Зокрема, два роки тому у власність генерального директора Ірини Рубіс передано видавництво "Економіка" (газета "Дело", MMR, ТОП-100. Рейтинг кращих компаній України).

Міжнародна інвестиційно-консалтингова група EastOne надає послуги в сфері стратегічного та інвестиційного управління диверсифікованим портфелем активів у широкому діапазоні галузей по всьому світу.

Цю групу створив в 2007 році український бізнесмен Віктор Пінчук.

Як відомо, EastOne займається розробкою і реалізацією портфельної стратегії, галузевими експертизами, довгостроковим бізнес-плануванням, супроводом угод M&A і транзакцій на ринках капіталів, управлінням ризиками і ефективністю роботи, повідомляє navkolonas.com.

Також група проводить консультації у сфері корпоративної відповідальності, соціальних інновацій та благодійної діяльності.

Масштаб EastOne вражає – він супроводжує портфель активів, що охоплює більше 20 компаній і масштабних проектів. Серед них трубно-колісна компанія "Інтерпайп", українські медіа-активи (телеканали СТБ, Новий і ICTV).