Південно-Західна залізниця категорично відмовилася виконуввати наказам "Укрзалізниці", а саме розпорядженням в.о. генерального директора Максима Бланка.

Сьогодні вранці стало відомо, що Бланк звільнив одним махом усе керівництво Південно-Західної залізниці.

Колектив компанії відмовляється підкориться такому рішенню, оскільки вважає його незаконним і злочинним, повідомляє прес-служба ПЗЗ.

Таке рішення в Південно-Західна з/д пояснює 60 статтею Конституції, якою встановлено, що "ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази".

Колектив ПЗЗ заявив, що одномоментне звільнення всього керівництва паралізує роботу, так як начальники приймають найважливіші рішення і віддають розпорядження по роботі системи залізно-дорожнього сполучення. Тепер же, "обезголовлена" ПЗЗ ризикує повністю паралізувати свою роботу, лишившись без керівництва, це призведе до зупинки залізниці.

Популярні новини зараз

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Прикарпатка три місяці жила з лелекою в одній хаті: "Закохався у статую"

Красуня з червоною стрічкою влаштувала танці на замерзлому озері посеред Карпат - "Це диво!"

У Києві розстріляли Mercedes і залишили "подарунок" для копів: "Тебе попередили"

Показати ще

У заяві компанії йдеться, що "створення, реорганізація, ліквідація та визначення територіальних меж залізниць, призначення і звільнення їх керівників здійснюються рішеннями Кабінету Міністрів за поданням центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту".

Нагадаємо, що 4 березня Кабмін відсторонив від посади і виконання обов'язків керівника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина. Уряд наполягає на порушенні кримінальної справи проти чиновника.