Південно-Західна залізниця категорично відмовилася виконуввати наказам "Укрзалізниці", а саме розпорядженням в.о. генерального директора Максима Бланка.

Сьогодні вранці стало відомо, що Бланк звільнив одним махом усе керівництво Південно-Західної залізниці.

Колектив компанії відмовляється підкориться такому рішенню, оскільки вважає його незаконним і злочинним, повідомляє прес-служба ПЗЗ.

Таке рішення в Південно-Західна з/д пояснює 60 статтею Конституції, якою встановлено, що "ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази".

Колектив ПЗЗ заявив, що одномоментне звільнення всього керівництва паралізує роботу, так як начальники приймають найважливіші рішення і віддають розпорядження по роботі системи залізно-дорожнього сполучення. Тепер же, "обезголовлена" ПЗЗ ризикує повністю паралізувати свою роботу, лишившись без керівництва, це призведе до зупинки залізниці.

Популярні новини зараз

Зеленський вперше відреагував на пісню про Гонтарєву, Пікалов з "Квартал 95" злив листування: "Треба дивитися легше"

Лорак моментально видалила фото після виявлення "компромату": що не так зі знімком

"Так чий Крим?": всю "міць" Путіна показали одним фото

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

У заяві компанії йдеться, що "створення, реорганізація, ліквідація та визначення територіальних меж залізниць, призначення і звільнення їх керівників здійснюються рішеннями Кабінету Міністрів за поданням центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту".

Нагадаємо, що 4 березня Кабмін відсторонив від посади і виконання обов'язків керівника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина. Уряд наполягає на порушенні кримінальної справи проти чиновника.