Південно-Західна залізниця категорично відмовилася виконуввати наказам "Укрзалізниці", а саме розпорядженням в.о. генерального директора Максима Бланка.

Сьогодні вранці стало відомо, що Бланк звільнив одним махом усе керівництво Південно-Західної залізниці.

Колектив компанії відмовляється підкориться такому рішенню, оскільки вважає його незаконним і злочинним, повідомляє прес-служба ПЗЗ.

Таке рішення в Південно-Західна з/д пояснює 60 статтею Конституції, якою встановлено, що "ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази".

Колектив ПЗЗ заявив, що одномоментне звільнення всього керівництва паралізує роботу, так як начальники приймають найважливіші рішення і віддають розпорядження по роботі системи залізно-дорожнього сполучення. Тепер же, "обезголовлена" ПЗЗ ризикує повністю паралізувати свою роботу, лишившись без керівництва, це призведе до зупинки залізниці.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч зняла ліфчик перед фіналом "Холостячки", щоб познайомити зі своїми "ріднулечками": "Так грайливо"

Бюджет-2022: Рада ухвалила найважливіший документ, хто з депутатів його не підтримав

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

У заяві компанії йдеться, що "створення, реорганізація, ліквідація та визначення територіальних меж залізниць, призначення і звільнення їх керівників здійснюються рішеннями Кабінету Міністрів за поданням центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту".

Нагадаємо, що 4 березня Кабмін відсторонив від посади і виконання обов'язків керівника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина. Уряд наполягає на порушенні кримінальної справи проти чиновника.