Українські студенти все частіше замислюються про перспективу навчання за кордоном. Проте не всі з них можуть собі дозволити виїхати за межі країни. Саме тому так званий подвійний диплом без відриву від навчання стане в нагоді кожному.

Про це повідомляє "Сегодня".

Найбільш розповсюджений варіант в Україні – це обмін між місцевим вишем і навчальним закладом-партнером, який розташований закордоном.

Конкретної вимоги до студента немає – він може бути навіть другокурсником, аби навчатися паралельно. Але за програмою обміну можна повчитися і в іншому закладі близько семестру, потім – доведеться повертатися.

Утім, це не гарантує під час випуску з університету подвійного диплому, хіба що – виписку про академічні досягнення.

Популярні новини зараз
Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще

Частіше за все програми подвійного дипломування стосуються студентів-магістрів, рідше – бакалаврів. Студент їде за кордон строком від семестру до одного року (рідше на два роки), згодом повертається до вишу, де завершує навчання, або випускається.

"Перше – це, звичайно, успіх у навчанні й знання мови приймаючої країни (в окремих "вишах" вимагають здати іспит (IELTS, TOEFL, TestDaF тощо). – Ред.). Другий момент – поїхати студент може тільки туди, куди дозволяє його спеціальність (про це інформація є в міжнародних відділах вузів і на факультетах). Для цього вузами-партнерами розробляються загальні навчальні плани", – розповіли у відділі академічної мобільності студентів КПІ.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що команда Prometheus представила пілотний проект так званого змішаного навчання для українських студентів.