Генеральний прокурор Юрій Луценко не залишив поза увагою заяву колишнього президента Віктора Януковича щодо вживання генпрокурором нібито нецензурних слів на адресу втікача.

Про те, як Луценко відреагував на цю заяву повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

"Я попросив своїх помічників подивитися в словник, що ж це означає. Читаю для всіх: "покидьки":

1. непридатні для використання залишки чого-небудь, мотлох, старі речі тощо;

2. морально розкладені люди, декласовані, злочинні елементи суспільства, непотріб, негідь, потолоч.

Популярні новини зараз
Тиждень без тепла у люті морози: українців змусять виживати Українцям доведеться платити по 80 гривень за куб води Телефонують шахраї: за яким номером телефону краще не брати трубку У які дні тижня найвигідніше міняти валюту: українцям підказали корисний лайфхак
Показати ще

Я думаю, що все адекватно і ніяких нецензурних слів я не вживав. Це слово є в словнику, отже – воно нормальне", – заявив Луценко.

За словами Генерального прокурора, екс-президент постане перед судом.

"Я особисто як Генеральний прокурор вважаю, що він повинен бути допитаний в очному режимі на території України в Печерському суді столиці", – зазначив Луценко.